Новини

Аромати для вашого будинку від Laboratorio Olfattivo. Новинка

GIARDINO D’INVERNO ЗИМОВИЙ САД Цитрусові і деревні ноти змішуються, щоб створити атмосферу, яка викликає ароматні емоції, немов на прогулянці в зимовому саду. Ноти: рожеві ягоди, мандарин, кардамон, аніс, кедр, дерево гваякове, мускус, сандалове дерево, баобаб PETALI DI TIARÈ ПЕЛЮСТКИ ТІАРИ Як відродження в неділю, м’якість квіткового аромату, пов’язана з солодкістю базових нот, переміщує нас як за чарами на далекі острови. Ноти: іланг-іланг, жасмин, кокос ZEN-ZERO ДЗЕН-НУЛЬ Поєднання м’ясистих спецій і дерева створює свіжий аромат і одночасно охоплює, як розслаблюючий аюрведичний масаж, який відновлює заряд і динаміку. Ноти: імбир, кедр, сандалове дерево
Вверх

Поиск на WWW.PARFUMBURO.UA

Login

Create an account

Ваши личные данные будут использоваться для упрощения вашей работы с сайтом, управления доступом к вашей учётной записи и для других целей, описанных в нашей политика конфиденциальности.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Корзина (0)

Уважаемый̆ гость!
Мы обновили сайт и, надеемся, он стал удобнее.
Некоторое время будет идти процесс тестирования, и возможны технические неточности. Просим заказ считать действительным исключительно после подтверждения менеджером по телефону.
Приносим извинения за эти временные неудобства.
Закрыть