Бренди

Арт-проект «Таємниці Венеції», прес-ранок 25.02.16

25 лютого в Галереї parfum büro відкрився Арт-проект «Таємниці Венеції». Натхненням до створення експозиції став новий бренд високої парфумерії «The Merchant of Venice», який проект parfum büro привіз для української аудиторії з самого романтичного і атмосферного міста — Венеції. Спеціально до цієї події Київ відвідали творці парфумерного будинку — Массімо Відал (Massimo Vidal) і Франческа Відал (Francesca Vidal). Відкрив прес-конференцію Дмитро Слєсарєв, засновник parfum büro. Він представив італійських гостей і куратора Арт-проекту Марину Щербенко. Медіа-партнерам презентували основну концепцію Арт-проекту, а також глибше познайомили з парфумерним брендом. «The Merchant of Venice» — заснований на витоках Венеції і її історії. У всіх ароматах головна роль належить парфумерним традиціям міста в усьому світі. Витончені східні нотки в поєднанні з натхненням від венеціанського мистецтва, стали музами для авторів бренду. Кожен аромат — це чарівність і таємниця Венеції, кожен флакон — це витвір мистецтва, виготовлений в естетиці муранського скла. Арт-проект «Таємниці Венеції» відкритий для вільного відвідування всіх бажаючих з 26 лютого по 11 квітня, 11:00 — 20:00, в Галереї parfum büro, вул. Кожемяцкая, 18.
Вверх

Поиск на WWW.PARFUMBURO.UA

Login

Create an account

Ваши личные данные будут использоваться для упрощения вашей работы с сайтом, управления доступом к вашей учётной записи и для других целей, описанных в нашей политика конфиденциальности.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Корзина (0)

Уважаемый̆ гость!
Мы обновили сайт и, надеемся, он стал удобнее.
Некоторое время будет идти процесс тестирования, и возможны технические неточности. Просим заказ считать действительным исключительно после подтверждения менеджером по телефону.
Приносим извинения за эти временные неудобства.
Закрыть