Новини

Art & Fashion … Perfumes & Sex …

Art & Fashion in Paris

Друзі! Ми радо представляємо Вам новий проект наших партнерів STUDIO PARISIEN DES ARTS ET DE LA MODE Art & Fashion in Paris який допоможе Вам зануритися у світ мистецтва та моди Франції. Ця програма для людей з вишуканим сприйняттям життя. В рамках триденного туру Ви зможете прослухати курс лекцій з моди та мистецтва від професійних викладачів школи, відвідати низку всесвітньовідомих музеїв у супроводі висококваліфікованих кураторів, поринути в атмосферу Модних будинків Парижу … І, звичайно, сюрприз від parfum büro – парфумерний майстер-клас в знаменитій парфумерії Jovoy Ambassade des Parfums Rares à Paris від її власника Франсуа Ена, який познайомить Вас з історією одного з найстаріших парфумерних будинків Франції, у якому зібрано на даний момент 110 парфумерних брендів. За бокалом шампанського маестро розповість про взаємозв’язок парфумерії та сексу, а також вплив інгредієнтів, що використовуються в парфумерії, на нашу сексуальну привабливість та притягнення протилежної статі. В рамках проведеного майстер-класу Ви зможете навчитися створювати навколо себе ауру кохання лише за допомогою кількох нанесень аромату. “Create Love with a Few Sprays” у самому серці Парижу. Запрошуємо вас приєднатися до цієї захоплюючої програми. Детальнішу інформацію можна отримати на сайті наших партнерів-організаторів: http://goo.gl/KL42u6 Тел: +38 093 642 54 62, Серж Пайє

Вверх

Поиск на WWW.PARFUMBURO.UA

Login

Create an account

Ваши личные данные будут использоваться для упрощения вашей работы с сайтом, управления доступом к вашей учётной записи и для других целей, описанных в нашей политика конфиденциальности.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Корзина (0)

Уважаемый̆ гость!
Мы обновили сайт и, надеемся, он стал удобнее.
Некоторое время будет идти процесс тестирования, и возможны технические неточности. Просим заказ считать действительным исключительно после подтверждения менеджером по телефону.
Приносим извинения за эти временные неудобства.
Закрыть