LABORATORIO OLFATTIVO

«Baliflora» від Laboratorio Olfattivo — перенесе вас на Балі

Новий нішевий аромат від Laboratorio Olfattivo — «Baliflora» нагадує про прекрасному місці набагато сильніше, ніж пейзажі, що зберігаються в пам’яті … «Baliflora» перенесе вас на Балі, в ті дні, коли буйно розпускаються червона і біла лілії і оточують пахощами все навколо … Коли лотос відкривається на найдрібніших дзеркалах води … У церемоніях, танцях і підношення на острові запахи і кольори змішуються, поки не стають єдиним цілим … Ноти: Мандарин, абсолю флёрдоранжа, червоний жасмин, лілія, герань, лотос, жасмин, мускус. «Baliflora»  один з 4-х ароматів з новою Masters ‘Collection, що стала результатом синергетичної зустрічі двох великих майстрів парфумерії: Люсьєна Ферреро і Жан-Клода Еллена. 100 ml — 5 499 грн. Купити нішевий аромат можна тут — «Baliflora»   
Вверх

Поиск на WWW.PARFUMBURO.UA

Login

Create an account

Ваши личные данные будут использоваться для упрощения вашей работы с сайтом, управления доступом к вашей учётной записи и для других целей, описанных в нашей политика конфиденциальности.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Корзина (0)

Уважаемый̆ гость!
Мы обновили сайт и, надеемся, он стал удобнее.
Некоторое время будет идти процесс тестирования, и возможны технические неточности. Просим заказ считать действительным исключительно после подтверждения менеджером по телефону.
Приносим извинения за эти временные неудобства.
Закрыть