Новини

Безпомилкова елегантність Noblige і ароматна симфонія Patchouliful від Laboratorio Olfattivo

Noblige Noblige означає «аристократичне зобов’язання», воно незвичайне, але яке відразу зачаровує вас. Хмаринка цитрусових стає легкою завдяки поєднанню пудрових нот і цінних компонентів, які розчиняються у квітковому витонченому серці: насіння абельмоша мускатного, ірис і лаванда з неземним неролі. Безпомилкова елегантність, нашіптана і недомовлена. Білий колір, легкість і нескінченність. Пошук неземної досконалості. Все це називається Noblige. Неземний, але одночасно цитрусовий бриз з пудровим акордами. Бездоганний лавандін гармонійно розчиняє верхні ноти, пробираючись до квіткового серця лаванди, ірису і неролі, які утримуються насінням абельмоша мускатного. Невибаглива елегантність, яскраво випромінювана чуттєвими нотами основи. Непередбачуване хвилювання: легка чарівність чуттєвості. Сімейство: мускусні, цитрусові, квіткові Верхні ноти: цитрус, бергамот, лавандін Середні ноти: лаванда, ірис, неролі, насіння абельмоша Базові ноти: ваніль, ірис, дерево, боби тонка, білий мускус Парфумер: Marie Duchene   http://parfumburo.ua/ru/451-noblige.html Patchouliful Король сидить на своєму троні, з сивим волоссям і бородою, з короною на голові, але в квітчастій сорочці, парео і шльопанцях. Це просто «Patchouliful», що згідно Urban Dictionary означає «більш ніж прекрасно»; королівський пачулі, яскравий, у дусі хіпі, але в іншому світлі, менш земний; в стилі Laboratorio Olfattivo. Patchouliful — це аромат, який знаходиться в постійній еволюції, в постійному русі, де серце пачулі, поранене ірисом і квітами червоного жасмину, освітлюється спочатку іскристими верхніми нотами бергамота, кориці і гвоздики, а потім розташовується на мускусі, кедровому дереві і ладаннику. Ароматна симфонія, в якій кожен окремий інгредієнт є інструментом, який робить свій внесок у загальну справу, займаючи своє особливе місце. Аромат, який не втрачає свого обличчя, але може змінюватися за допомогою незабутніх нот. Сімейство: пряні, деревні Верхні ноти: бергамот, есенція кориці, есенція гвоздики Середні ноти: есенція пачулі, червоний жасмин, абсолю ірису Базові ноти: есенція ладанника, есенція кедра, мускус Парфумер: Cécile Zarokian   http://parfumburo.ua/ru/452-patchouliful.html
Вверх

Поиск на WWW.PARFUMBURO.UA

Login

Create an account

Ваши личные данные будут использоваться для упрощения вашей работы с сайтом, управления доступом к вашей учётной записи и для других целей, описанных в нашей политика конфиденциальности.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Корзина (0)

Уважаемый̆ гость!
Мы обновили сайт и, надеемся, он стал удобнее.
Некоторое время будет идти процесс тестирования, и возможны технические неточности. Просим заказ считать действительным исключительно после подтверждения менеджером по телефону.
Приносим извинения за эти временные неудобства.
Закрыть