Houbigant

HOUBIGANT COLOGNE INTENSE

  Світлий, свіжий, ніжний і стриманий, Cologne асоціюється із запашною свіжою водою. Назва також навіває сповнені натхнення уявлення про сонце, море, лавандові  поля і пікантні  цитрусові гаї. Саме те, що його винахідник, Жан Марі Фаріна мав на увазі, коли він почав продавати перші флакони своєі Аква Mirabilis триста років тому, в 1709 році. Назву «Одеколон» (Вода з Кельна) дали солдати Людовіка XV, які привозили ці неймовірні аромати з міста Кельна під час «Семирічної війни» і представили її королівському двору Франції. Cologne став загальним терміном, але насправді була лише одна оригінальна формула, яка заворожувала  видатних клієнтів з кожної епохи: Карла VI, Людовика XV Франції, Фредеріка Вільяма першого Пруссії, Наполеона Бонапарта, Марка Твена, Йоганна Вольфганга фон Гете, Конрада Аденауера, Індіру Ганді , Ромі Шнайдер, принцесу Діану та інших. Жан-Марі Фаріна описав одеколон, як: «Мій парфюм — як італійське весняний ранок після дощу: він нагадує апельсини, лимони, грейпфрути, бергамот, кедрові дерева, квіти і трави моєї Землі, освіжає і стимулює почуття і уяву …» Розвиток аромату Продовжуючи давні традиції створювати високоефективні продукти, Будинок Houbigant використовував виняткові інгредієнти з відмітним знаком своїх творінь. Відповідно до оригінального Cologne ми, звісно, використовували тільки найкращу з світі сировину для створення Houbigant Cologne Intense. Cologne Intense Дорогоцінний одеколон з класичною структурою, збагачений сучасними елементами. Ольфакторна подорож з минулого в майбутнє, яка відразу завойовує почуття вишуканою свіжістю. Піраміда Аромат відкривається сонячними цитрусовими нотами бергамота з Калабрії і сіцілійським лимоном, з зеленими відтінками петіт грейна з Парагваю і яскравими відтінками неролі з Марокко. Верхні ноти аромату виділяються ароматними нотами лаванди і естрагона, змішаними з пряними нотами рожевого перцю. У центрі розквітає чудовий індійський жасмин, оповитий дорогоцінними пахощами і Мате «есенцією. Інтенсивна, глибока і суха база з пачулі і дубового моху підігрівається ладаном і амброю. Вишуканий мускус додає особливого відтінку, незвичайного для одеколону. Сімейство: деревні, цитрусові, фужерні Верхні ноти: калабрійської бергамот, сицилійський лимон, петігрейн з Парагваю, марокканський неролі, лаванда, естрагон, рожевий перець Середні ноти: пахощі Superessence, жасмин Абсолю, мате ‘Superessence CO2 Базові ноти: пачулі, лабданум Абсолю, амбра, дубовий мох, мускус Парфумер: Luca Maffei Цей приголомшливий Houbigant флакон був розроблений всесвітньо відомим René Lalique на початку  20-го століття і мало змінився до сьогоднішнього дня.
Вверх

Поиск на WWW.PARFUMBURO.UA

Login

Create an account

Ваши личные данные будут использоваться для упрощения вашей работы с сайтом, управления доступом к вашей учётной записи и для других целей, описанных в нашей политика конфиденциальности.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Корзина (0)

Уважаемый̆ гость!
Мы обновили сайт и, надеемся, он стал удобнее.
Некоторое время будет идти процесс тестирования, и возможны технические неточности. Просим заказ считать действительным исключительно после подтверждения менеджером по телефону.
Приносим извинения за эти временные неудобства.
Закрыть