Новини

I miss Violet. Новий аромат в Collection Excessive

Історія створення «Ми хотіли створити аромат, оснований на квітковому шкіряному поєднанні, щось прозоре, з молочним відливом, відкриваючи шкіру через квіткові акценти, зелені ноти. Ми хотіли дуже чисту основу, з нотками шкіри, яка світиться від вершини до основи, підтримуваної амброю і мускусом. Аромат оснований на листі фіалки, містить тонкий шкіряний рослинний відтінок. Люк Габріель дійсно був зачарований. Ми працювали протягом 3 років над ним, просуваючи пінисту квіткову легкість. Косметичний пудровий ефект фіалки просто захоплює, він надихнув на такі визначні духи як «Mitsouko» або «Après l’Ondée». Якоюсь мірою «I miss Violet» це сучасна данина поваги ім. Щоб отримати це відчуття нубуку, нам довелося позбутися ретро-стилю фіалки і зберегти легкі фруктові ноти, такі як персик оксамитовий. Зазвичай ви не чуєте шкіряний відтінок у верхніх і середніх нотах, але в базі вона може бути стійкою, таким чином в нашому випадку рослинна квіткова грань фіалки виявляє своє свіже дихання.» Бертран Дюшафор, лютий 2015 Елегантний, багатий, привабливий Сімейство: квітково-шкіряні Верхні ноти: листя фіалки, базилік з В’єтнаму, мандарин, насіння амбри, шампанське, мускатний горіх Середні ноти: османтус, фіалка, ірис, цикламен, мімоза, озонові нотки Базові ноти: шкіра, червоне дерево, ваніль, мускус, сіра амбра Парфумер: Bertrand Duchaufour Неділя, 11:00 ранку: «Я сумую за цими довгими подорожами морем Я чекала на півдні біля Яви, в ізольованому місці, про яке ви ніколи не чули раніше. Коли я збиралася йти, він сказав мені, «Я вже сумую за тобою, фіалка». Тоді, я дала йому свій аромат, який я ніколи не забуду. Ми будемо залишатися разом кожен день, все довше і довше …. » http://parfumburo.ua/uk/parfyumeriya/i-miss-violet.html
Вверх

Поиск на WWW.PARFUMBURO.UA

Login

Create an account

Ваши личные данные будут использоваться для упрощения вашей работы с сайтом, управления доступом к вашей учётной записи и для других целей, описанных в нашей политика конфиденциальности.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Корзина (0)

Уважаемый̆ гость!
Мы обновили сайт и, надеемся, он стал удобнее.
Некоторое время будет идти процесс тестирования, и возможны технические неточности. Просим заказ считать действительным исключительно после подтверждения менеджером по телефону.
Приносим извинения за эти временные неудобства.
Закрыть