Histoires de Parfums

Історія оживає в ароматах HISTOIRES DE PARFUMS

11_1 11_2 11_3 11_4 11_5 11_6
Засновник та власник бренду HISTOIRES DE PARFUMS Жеральд Гілан розкрив секрети створення ароматів, які є одними з найпопулярніших та затребуваних у світі. Автор розповів, чому він вирішив написати історію в ароматах, як намагався втілити емоції, що його переповнювали, та емоції, пов’язані з історичними подіями та легендарними особистостями, у створенні своєї «парфумерної бібліотеки». Колекція, створена Жеральдом Гіланом, основується виключно на натхненні. Створюючи свої аромат, Жеральд по-новому інтерпретує класичні ольфакторні композиції, створюючи оригінальні та дивовижні колекції. Жеральд оживив містичні стародавні персонажі, створив для кожного з них власний аромат. До своїх улюблених героїв Жорж Санд, Маркіз де Сад, Жуль Верн – він додав бездоганні образи Мата Харі та Євгенії Монтіхо, які всі разом створили барвисту галерею персонажів. Романтичний, епічний, неокласичний, еротичний, вибір величезний … Гість розповів кожну «парфумерну історію», пропонуючи учасникам презентації відчути її і пережити кожну пов’язану з нею подію.
Вверх

Поиск на WWW.PARFUMBURO.UA

Login

Create an account

Ваши личные данные будут использоваться для упрощения вашей работы с сайтом, управления доступом к вашей учётной записи и для других целей, описанных в нашей политика конфиденциальности.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Корзина (0)

Уважаемый̆ гость!
Мы обновили сайт и, надеемся, он стал удобнее.
Некоторое время будет идти процесс тестирования, и возможны технические неточности. Просим заказ считать действительным исключительно после подтверждения менеджером по телефону.
Приносим извинения за эти временные неудобства.
Закрыть