Atelier Cologne

Коктейль із джину та лимону

6_1 6_2 6_3 6_4 6_5 6_6 6_7 6_8
Французький парфумерний бренд Atelier Cologne радий проінформувати своїх прихильників про випуск нового аромату Cedrat Enivrant («П’янкий Цедрат»), який є достойним продовженням існуючої колекції. Цей аромат ідеально підходить для любителів лимонних нот і джину. Автором композиції став парфумер Ральф Швайгер. Аромат для жінок та чоловіків входить до сімейства цитрусових фужерних. На створення легкого, прозорого та свіжого аромату надихнув французький коктейль із джину та лимону. Аромат уособлює літо та безтурботні посиденьки з друзями, надихає на бездумні вчинки і заряджає оптимізмом. Цедрат, який також відомий як цитрон або етрог – це великий шкірястий цитрусовий плід, відомий своїм чудовим потужним ароматом. Як і інші гесперидні композиції колекції Collection Originale – наприклад,, Orange Sanguine та Trèfle Pur — Cédrant Enivrant має концентрацію Cologne Absolue, містить 15% парфумерного екстракту, що забезпечує аромату більшу глибину та стійкість у порівнянні з традиційними одеколонами, які випускаються в 3-8%-ій концентрації.
Вверх

Поиск на WWW.PARFUMBURO.UA

Login

Create an account

Ваши личные данные будут использоваться для упрощения вашей работы с сайтом, управления доступом к вашей учётной записи и для других целей, описанных в нашей политика конфиденциальности.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Корзина (0)

Уважаемый̆ гость!
Мы обновили сайт и, надеемся, он стал удобнее.
Некоторое время будет идти процесс тестирования, и возможны технические неточности. Просим заказ считать действительным исключительно после подтверждения менеджером по телефону.
Приносим извинения за эти временные неудобства.
Закрыть