Perris

Колекція унікальних ароматів Perris Monte Carlo відтепер в Україні!

7_1 7_2 7_3 7_4 7_5 7_6
Ми раді поділитися з вами прекрасною новиною: колекція унікальних ароматів Perris Monte Carlo відтепер в Україні 3 жовтня 2013 року в готелі Опера відбулася презентація колекції п’яти ексклюзивних ароматів Musk, Patchouli, Ambre Gri, Bois d’Oud, Oud Imperial. Аромати Perris Monte Carlo – це шедевр парфумерного мистецтва, створеного на ентузіазмі, любові та багатому досвіду. Сімейна компанія Перріс вже протягом 50 років у сфері косметики та індустрії краси – від створення, розвитку та просування своїх власних продуктів по всьому світі до співробітництва з багатьма відомими дизайнерськими міжнародними компаніями. Перріс Груп була створена у 1981 році у Мілані паном Мішелем Перріс. Головний офіс компанії знаходиться в Монте Карло, Монако з 1990. Компанією володіє сім’я Перріс. Відмінна риса сім’ї Перріс – це сімейний досвід роботи з парфумерією. «Наша пристрасть та одержимість новим проектом – це вже сама по собі парфумерія. Ми ретельно розробляємо формулу нашого витвору, віддаючи перевагу натуральним інгредієнтам та високоякісній сировині», — заявила Елізабет Перріс, дочка засновника сімейного бізнесу, креативний директор та співвласниця компанії Perris Group на презентації ароматів. Особливу зацікавленість у журналістів та інших гостей заходу викликала презентація унікальної сировини, яка використовується у процесі виробництва ароматів.
Вверх

Поиск на WWW.PARFUMBURO.UA

Login

Create an account

Ваши личные данные будут использоваться для упрощения вашей работы с сайтом, управления доступом к вашей учётной записи и для других целей, описанных в нашей политика конфиденциальности.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Корзина (0)

Уважаемый̆ гость!
Мы обновили сайт и, надеемся, он стал удобнее.
Некоторое время будет идти процесс тестирования, и возможны технические неточности. Просим заказ считать действительным исключительно после подтверждения менеджером по телефону.
Приносим извинения за эти временные неудобства.
Закрыть