Конкурси

Вибір стилю для експерта Галереї parfum büro

З недавнього часу Галерея parfum büro, яка знаходиться в самому серці арт-кварталу Воздвиженка, стала незмінним місцем, де всім нашим друзям і випадковим відвідувачам завжди раді. Ми сподіваємося, що атмосфера нашої Галереї, яку ми створювали з любов’ю, ретельно продумуючи всі деталі, буде викликати бажання приходити до нас знову і знову. Однак, немає меж досконалості, адже, як відомо, людину зустрічають за одягом 🙂 Ми вирішили реалізувати нашу ідею — створити унікальний образ експерта нашої Галереї. Для цього до дня народження проекту parfum büro українські дизайнери розробили капсульні колекції одягу, які були представлені під час святкування першої річниці. У розробці образів брали участь дизайнери молодих українських брендів ViGiO, SHUSHAN і FINCH.
PB_Gallery_A6
Galina Vilgota
ViGiO ViGiO — дизайнерський бренд жіночого одягу. Використання натуральних матеріалів, лаконічність крою, делікатна обробка і власна філософія свободи — основа бренду ViGiO. Бренд ViGiO представив колекцію суконь, які точно передають сформовану культуру і концепцію parfum büro. Вишуканий дизайн і бездоганне виконання — складові філософії проекту. Колекція виконана з елементами класичної строгості, ґрунтуючись на образі дівчини з бездоганним розкішним смаком.
Shushan
SHUSHAN Основний посил бренду — простота, яка тонко переплітається з жіночністю. Мета дизайнера — створювати одяг, в якому кожна дівчина буде почувати себе зручно, але при цьому вишукано. Образ експерта Галереї parfum büro повинен бути незвичайним, але одночасно комфортним і практичним: саме тому були створені топ і брюки вільного крою. Аплікації на топі метафорично передають багатошаровість і складність композиції будь-якого аромату. Трикутники — це інгредієнти аромату, які, об’єднуючись, доповнюють один одного і створюють неповторний образ.
Katherine Biakova, Maksym Golub
FINCH FINCH визнаний кращим молодим брендом року за версією VOGUE Ukraine. Це дітище сімейної пари — Максима Голуба та Катерини Бякової. Дизайнерів надихає естетика національних костюмів України та Сходу, авангардна музика і авторське кіно. Образи, підібрані дизайнерами бренду FINCH для parfum büro, відображають їх бачення концепції проекту: вони використовували щільний натуральний льон, органзу, чорний денім і молочну бавовну. Для колекції характерна багатошаровість, легка гра фактур, жіночність і в той же час зухвалість силуетів.

Ваша думка при виборі найважливіша для нас. Тому оголошуємо конкурс на образ експерта Галереї parfum büro відкритим!

Пропонуємо Вашій увазі декілька «луків» від трьох дизайнерських брендів, а ті, що набрали найбільшу кількість голосів стануть основою образу експерта Галереї parfum büro.

Вверх

Поиск на WWW.PARFUMBURO.UA

Login

Create an account

Ваши личные данные будут использоваться для упрощения вашей работы с сайтом, управления доступом к вашей учётной записи и для других целей, описанных в нашей политика конфиденциальности.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Корзина (0)

Уважаемый̆ гость!
Мы обновили сайт и, надеемся, он стал удобнее.
Некоторое время будет идти процесс тестирования, и возможны технические неточности. Просим заказ считать действительным исключительно после подтверждения менеджером по телефону.
Приносим извинения за эти временные неудобства.
Закрыть