Atelier Cologne

L’Été de Сologne — свято високої парфумерії та моди

    21 липня в Галереї parfum büro пройшла презентація програми L’Été de Сologne, присвячена прекрасним, легким, збадьорюючим ароматам cologne. Експерти високої парфумерії розповіли історію Кельнської води, що стала основоположником цього напрямку і надихнула багато поколінь парфумерів на створення своїх ароматів «колонь». До того ж підготували сюрприз – презентація новинок від брендів високої парфумерії Atelier Cologne і The Different Company. Спеціально для цієї події Київ відвідали представники брендів. Leslie Coudreau, представник парфумерного будинку Atelier Cologne, презентувала новий аромат Bergamote Soleil з колекції «ORIGINALE» і нову колекцію «ORIENT», яка повністю відрізняється від усіх попередніх робіт парфумерного дому, як за зовнішнім виглядом, так і за ароматичною композицією. Sophie Gabriel, співвласниця парфумерного дому The Different Company, в деталях розповіла про колекції L’Esprit Cologne, показавши не лише аромати, а й інгредієнти, що входять до них. Крім того, вона створила справжню сенсацію, презентувавши новий аромат ADJATAY cuir narcotique, який на думку, як журналістів, так і всіх експертів високої парфумерії, стане абсолютним лідером цього літа. Вечірню частину свята L’Été de Сologne продовжив прем’єрний показ круїзної fashion колекції від Olena Dats’. Роботи дизайнера буквально несли в собі сонце і літній настрій, що відзначили всі гості заходу. Крім ароматної і модної частини свята організатори підготували незвичайні пропозиції для всіх учасників. Дивертисмент вечора — Cologne-бар, в якому всі бажаючі могли пригоститися лимонадом з додаванням Кельнської води (Eau de Cologne). Як уточнив Дмитро Слєсарєв, засновник проекту parfum büro і кріейтор вечора, — саме так освіжалися за часів Наполеона. Іскристий позитивний настрій забезпечив діджей Влад Фісун та вже традиційні розіграші подарунків, підготовлені parfum büro. Партнерами приємних сюрпризів в цей вечір були — The Different Company, Atelier Cologne, Wardrobe. Selected Clothes і Olena Dats ‘.
Вверх

Поиск на WWW.PARFUMBURO.UA

Login

Create an account

Ваши личные данные будут использоваться для упрощения вашей работы с сайтом, управления доступом к вашей учётной записи и для других целей, описанных в нашей политика конфиденциальности.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Корзина (0)

Уважаемый̆ гость!
Мы обновили сайт и, надеемся, он стал удобнее.
Некоторое время будет идти процесс тестирования, и возможны технические неточности. Просим заказ считать действительным исключительно после подтверждения менеджером по телефону.
Приносим извинения за эти временные неудобства.
Закрыть