Аромат як інструмент...
Аромат як засіб...
Аромат як спосіб...
Fragrance as a Means...
Ольфакторне сприйняття є одним із найбільш важливих джерел обміну інформацією та способів комунікації. Руками парфумера створюється надпотужна, але надзвичайно делікатна зброя ефективного впливу на оточуючих. М-колекції від parfum büro навчать вас вміло користуватися нею та досягати власних як романтичних, так і прагматичних цілей.
Дмитро Слесарєв
Засновник parfum büro
Наш настрій може бути будь-який: веселий, святковий, бадьорий, піднесений, ліричний, грайливий, мрійливий, безтурботний, сумний, похмурий, гнітючий, тривожний, войовничий, роздратований, скептичний, філософський, поетичний, задумливий, жартівливий, урочистий...
Палітра парфумерної композиції здатна точно передати усі його найтонші відтінки та нюанси, і не тільки відтворити настрій, але й створити його собі та оточуючим.
Як звичний нам смайлик у месенджері яскраво передає емоційне забарвлення, так і за допомогою аромату можна зробити офіційне оголошення, анонсувати подію, просто посміхнутися, підморгнути, пофліртувати, подражнити, послати куди подалі, нагрубити, запросити на побачення або танець і навіть зізнатися у коханні ...;)
Майстерність ольфакторної техніки дає можливість сформулювати та відправити оточуючим загальне або персональне повідомлення з чітко вираженим смисловим наповненням.