Новини

Музична шкатулка Opéra від Histoires de Parfums

Опера і аромати звеличують жінок Виключні, п’янкі, приголомшливі, пристрасні, чарівні і неперевершені жінки, які стали натхненням для створення портретів дів і п’яти найтонших ароматів Histoires de Parfums: 1831, 1875, 1890, 1904, 1926 Деякі аромати, подібно мелодіям, линуть солом у повітрі, невловимі і незабутні. Музика і аромати рухаються з однаковою сліпучою динамікою, вони ведуть свої ноти ефемерними і нереальними просторами. Крім цієї аналогії, Histoires de Parfums хотіли збагатити свою бібліотеку. Після найбільших літературних героїв ми збагатили свою колекцію музичним репертуаром. Будучи пристрасним шанувальником опери, Жеральд Гіслан вирішив вселити цілий всесвіт мистецтва в свої аромати, в сприйнятті яких залучені всі органи чуття. Створені в кращих традиціях великої класичної парфумерії, інтерпретуючи по-новому ольфакторні сім’ї, аромати укладені в приголомшливі флакони, зроблені кращими майстрами скла, закриті в музичні скриньки, супроводжуються ілюстрованим буклетом. Оригінальні форми 30-х Кожен флакон цієї колекції — це унікальний об’єкт, зроблений згідно з давнім традиціям майстрів на Вальтершпергер, майстрів-склодувів 1902 року, які перетворюють вогонь і камінь в чистоту і грацію. Для Histoires de Parfums в Вальтершпрегер дістали з архівів оригінальні форми 30-х років: шедеври, чиї лінії в стилі арт-деко відрізняються від нинішніх трендів благочинного і «вилизаного» дизайну. Екстраординарний аромат в екстраординарному флаконі … Привабливі червоні дерев’яні коробки були створені спеціально, щоб зберігати всю лінію як у чарівній скриньці. Музична шкатулка Для того, щоб продовжити задоволення від аромату і зовнішнього вигляду, Histoires de Parfums створили цю музичну скриньку, в якій звучать опери, що стали натхненням для створення ароматів. Скриньки створені за допомогою традиційних технологій. Дерев’яна шкатулка покрита першим шаром натурального лаку і захисною сіткою, щоб уникнути ризику розтріскування. Потім, використовуючи лопатку, послідовні лакові шари створюють товстий лаковий шар в поєднанні з алювіальним ґрунтом. Такий процес повторюється до 15 разів. Після висихання вся конструкція опускається в ємність зі свіжою водою і полірується за допомогою пемзи і останній раз воском. Музичні та ольфакторні ноти потрапляють у полон до дорогоцінної перлини. Дорогоцінне джерело  
Вверх

Поиск на WWW.PARFUMBURO.UA

Login

Create an account

Ваши личные данные будут использоваться для упрощения вашей работы с сайтом, управления доступом к вашей учётной записи и для других целей, описанных в нашей политика конфиденциальности.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Корзина (0)

Уважаемый̆ гость!
Мы обновили сайт и, надеемся, он стал удобнее.
Некоторое время будет идти процесс тестирования, и возможны технические неточности. Просим заказ считать действительным исключительно после подтверждения менеджером по телефону.
Приносим извинения за эти временные неудобства.
Закрыть