Новини

Ольфактівний практикум незалежного французького парфумера Сесіль Зарокян в Галереї parfum büro. Анонс.

  Створення ароматів високої парфумерії — це магія, яку парфумери втілюють у життя, використовуючи свій талант і професійні знання! Ароматні твори народжуються в процесі, який завжди прихований від сторонніх очей за стінами хімічних лабораторій. До дня народження parfum büro, проекту, який несе освітню місію, представляємо ОЛФАКТИВНИЙ ПРАКТИКУМ від однієї з найталановитіших «носів» сучасної високої парфумерії Сесілія ЗАРОКЯН (Cеcile Zarokian). Олфактивний практикум відбудеться 02.12.2015 в 19:00 Галереї parfum büro. Кількість учасників обмежена. Вартість 10000 грн. Замовити участь в олфактивному практикумі можна за телефоном (044) 3388000 У програмі практикуму: — Спікер — професійний іменитий французький «ніс», запрошений спеціально для клієнтів parfum büro — Гості особисто від парфумера почують про секрети та особливості створення високої парфумерії — Близько 100 натуральних інгредієнтів, що використовуються в створенні високої парфумерії, замовлені у Франції для parfum büro і будуть використані під час практикуму — Кожен учасник вийде після навчання зі своїм індивідуальним ароматом, створеним на цьому заході під керівництвом парфумера — Шампанське і фуршет — Подарунковий сертифікат на суму 10 000 ГРН кожному учаснику Парфумер Сесіль Зарокян (Cеcile Zarokian) добре відома серед поціновувачів незвичайної, складної і красивої художньої парфумерії. Сесіль Зарокян — одна з найбільш обдарованих і творчих молодих майстрів нашого часу. Сесіль Зарокян почала вивчення медицини і біохімії в престижному Міжнародному Інституті парфумерії, косметики і харчових ароматів — ISIPCA, заснованому Жан-Жаком Герленом у 1970 році. Потім продовжила навчання в Robertet у Грассі, відомого якістю своїх натуральних природних компонентів, де її наставником був парфумер Даніель Морель (Daniel Maurel). Надалі вона приєднується до групи відомого парфумера Мішеля Альмерак в Парижі. Таким чином, Сесіль виділила свою палітру природних компонентів, з якою вона любить працювати і яка дозволяє їй удосконалювати свій власний стиль. Сесіль прийняла рішення виступити як незалежний парфумера. З 2011 року Сесіль відкрила свою власну лабораторію Cecile Zarokian Sarl, де вона створює композиції ароматів для нішевих брендів. Сесіль любить працювати з оригінальними проектами, що відповідають духу сучасної високої парфумерії. Аромати, створені Сесіль:   Amouage Epic Woman Amouage (2009) Private Label Jovoy Paris (2011) Mon Nom Est Rouge Majda Bekkali Sculptures Olfactives (2012) Pink Undergreen (2012) Kashnoir Laboratorio Olfattivo (2013) Tango by Masque Milano (2013) Nuit Andalouse MDCI Parfums (2013) Albho Suleko (2013) Baba Yaga Suleko (2013) Djelem Suleko (2013) Vy Roza Suleko (2013) Cuir Altesse David Jourquin (2014) Cuir de R’Eve David Jourquin (2014) Only For Him Hayari Parfums (2014) Aqua Sextius Jul et Mad Paris (2014) Patchouliful Laboratorio Olfattivo (2014)
Вверх

Поиск на WWW.PARFUMBURO.UA

Login

Create an account

Ваши личные данные будут использоваться для упрощения вашей работы с сайтом, управления доступом к вашей учётной записи и для других целей, описанных в нашей политика конфиденциальности.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Корзина (0)

Уважаемый̆ гость!
Мы обновили сайт и, надеемся, он стал удобнее.
Некоторое время будет идти процесс тестирования, и возможны технические неточности. Просим заказ считать действительным исключительно после подтверждения менеджером по телефону.
Приносим извинения за эти временные неудобства.
Закрыть