Новини

Oud Saphir

Її рішення було неможливо змінити … Вона не буде продовжувати жити за чужими правилами. Побачити його глибокі блакитні очі, подібні сапфіру, і відчути спокій його голосу знову, було єдиним, що в ту хвилину мало значення. З ним вона нарешті відчула готовність написати свою власну історію. Сімейство: східні, деревні Верхні ноти: бергамот з Калабрії, абельмош мускатний з Індії, рожевий перець з Китаю Середні ноти: фіалкове листя з Грассу, жасмин з Єгипту, замшева шкіра Базові ноти: темний удовий акорд, береза з Китаю, ваніль з Мадагаскару. http://parfumburo.ua/uk/parfyumeriya/oud-saphir.html
Вверх

Поиск на WWW.PARFUMBURO.UA

Login

Create an account

Ваши личные данные будут использоваться для упрощения вашей работы с сайтом, управления доступом к вашей учётной записи и для других целей, описанных в нашей политика конфиденциальности.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Корзина (0)

Уважаемый̆ гость!
Мы обновили сайт и, надеемся, он стал удобнее.
Некоторое время будет идти процесс тестирования, и возможны технические неточности. Просим заказ считать действительным исключительно после подтверждения менеджером по телефону.
Приносим извинения за эти временные неудобства.
Закрыть