Accendis

parfum büro на 39-ій Ukrainian Fashion Week

  З 12 по 16 жовтня проект parfum büro взяв участь в 39-й Ukrainian Fashion Week. Команда проекту створила унікальний ольфакторний простір #PARFUM BÜRO CORNER, який припав до смаку більше тисячі гостей, що відвідали його в ці дні. За час участі в Ukrainian Fashion Week в локації parfum büro пройшли такі події: — Дано старт вишукаійї ольфакторній програмі «Oriental Lounge», під яку створено спеціальний арт-простір. Зараз, з усіма дизайнерськими елементами, флаконами і інгредієнтами програма переїхала в Галерею parfum büro. Так що, всіх гурманів високої парфумерії чекають щодня з 11:00 до 20:00 за адресою вул. Кожемяцкая, 18. — Презентована унікальна розробка parfum büro — «Ukrainian Leather Set». Це набір з 4-х «шкіряних» ароматів, авторами яких parfum büro запросив стати українських парфумерів. З set-ом теж можна познайомитися в Галереї parfum büro, а якщо дуже сподобається, то і придбати. На період дії програми «Oriental Lounge» на набір встановлена ​​спеціальна ціна — 1990 грн. (Звичайна ціна — 2500грн.) — Родзинкою # PARFUM BÜRO CORNER були зустрічі з українськими парфумерами, які розповіли про секрети творчості і знайомили з загадковим світом створення ароматів. Рандеву провели — Богдан Зубченко, Євген Лазарчук, Олександр Перевертайло і Анна Шевчук. Тут, до речі, є хороша новина для тих, хто хотів, але не зміг потрапити — у вас буде можливість зустрітися з парфумерами в Галереї parfum büro. Про дати і часу зустрічей проект повідомить на своїй сторінці https://www.facebook.com/parfumburo/.
Вверх

Поиск на WWW.PARFUMBURO.UA

Login

Create an account

Ваши личные данные будут использоваться для упрощения вашей работы с сайтом, управления доступом к вашей учётной записи и для других целей, описанных в нашей политика конфиденциальности.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Корзина (0)

Уважаемый̆ гость!
Мы обновили сайт и, надеемся, он стал удобнее.
Некоторое время будет идти процесс тестирования, и возможны технические неточности. Просим заказ считать действительным исключительно после подтверждения менеджером по телефону.
Приносим извинения за эти временные неудобства.
Закрыть