Новини

parfum session – новий формат ольфакторного сприйняття

parfum büro, як завжди, радує своїх друзів новими брендами, які ретельно відбираються з безлічі існуючих на світовому ринку. Ось і цього разу в рамках прес-конференції, яка відбулася 3 грудня в Галереї parfum büro, шанувальникам французької нішевої парфумерії був представлений бренд, який без зайвої скромності говорить сам за себе, будучи поміщеним у крихітні флакони — Jeroboam; любителі італійських ароматів по достоїнству оцінили вишуканість ароматів бренду Pineider, історія якого сягає глибоко корінням у досконалі Флорентійські традиції. Але головний сюрприз очікував присутніх на прес-конференції журналістів у другій частині заходу: в ході parfum session їм випала можливість особисто поставити всі їхні запитання творцям брендів Evody, Jovoy, Hugh Parsons, а також незалежному французькому парфумеру Сесіль Зарокян і спробувати всі існуючі аромати в лінійці цих брендів.  
Вверх

Поиск на WWW.PARFUMBURO.UA

Login

Create an account

Ваши личные данные будут использоваться для упрощения вашей работы с сайтом, управления доступом к вашей учётной записи и для других целей, описанных в нашей политика конфиденциальности.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Корзина (0)

Уважаемый̆ гость!
Мы обновили сайт и, надеемся, он стал удобнее.
Некоторое время будет идти процесс тестирования, и возможны технические неточности. Просим заказ считать действительным исключительно после подтверждения менеджером по телефону.
Приносим извинения за эти временные неудобства.
Закрыть