Бренди

Парфумерна інсталяція «ОДИНАДЦЯТЬ СВІТІВ І ЧОТИРИ ВІДЧУТТЯ» від parfum büro

parfum_buro_Lucien З 14 квітня по 15 травня в Галереї parfum büro відкрита парфумерна інсталяція, створена в рамках щорічного фестивалю французької культури в Україні «Французька весна». Інсталяція є альтернативною версією сприйняття ароматів — задіяний не тільки ніс, але і зір, слух і навіть дотик. Магічний ритуал створений творчою групою з двох художників, поетеси і дуету музикантів, об’єднаних проектом parfum büro, на основі високих ароматів французьких брендів Olibere і Jacques Zolty. Творчий колектив: Алевтина Кахідзе, Люсьєн Пігард де Губерт, Міріам Драгіна і дует Mova.   parfum_buro_Alevtina Міріам Драгіна: «Під час роботи над текстами для parfum büro мені вперше хотілося писати з закритими очима, щоб вся увага, почуття і думки були зосереджені на запахах. Складно уявити більш цікаве завдання» Французький художник Люсьєн де Губерт працював над ілюстраціями до лінії Olibere і залишився під враженням від кожного аромату: «Escapade À Byzance пов’язаний з жінками різних культур і відсилає до космополітизму Стамбула. Il Mio Segreto витриманий в рамках суворої перспективи плану, відсилаючи до ранніх ренесансних утопій, а Balinesque нагадує південно-східну Азію, тому малюнок пов’язаний з завитками і величезними валунами води. Midnight Spirit зображує футуристичну вечірку з людьми з усього світу, а Paradis Lointains нагадав мені про печалі, яку відчуває кожен, коли усвідомлює свою втрачену невинність, те, в яку далеку подорож ми вирушили, коли стали дорослими». olibere Аромати Jacques Zolty створені на маленькому тихому острові Сен-Бартелемі в Карибському морі. До різних відчуттів глядача спонукають 6 ароматів, представлених в парфумерній інсталяції. Вони відправляють в подорож від ароматів, насичених нотами цитруса і спецій, в заспокійливий морський бриз і свіжість океану. Jaques Zolty Засновниця Olibere — Марджорі Олібер тісно пов’язана з темою кіно, оскільки досить довго керувала телевізійною компанією в Сінгапурі. Колекція, представлена ​​в інсталяції, складається з п’яти ароматів унісекс. Незвичайна форма флаконів нагадує відео камеру, ніби натякаючи на «кіноминувшину» автора парфуму.Portrait-MOlibere Інсталяція відкрита з 11:00 до 20:00 в Галереї parfum büro Київ, вул. Кожум’яцька, 18 Вхід вільний lucien_Paradis Lointains
Вверх

Поиск на WWW.PARFUMBURO.UA

Login

Create an account

Ваши личные данные будут использоваться для упрощения вашей работы с сайтом, управления доступом к вашей учётной записи и для других целей, описанных в нашей политика конфиденциальности.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Корзина (0)

Уважаемый̆ гость!
Мы обновили сайт и, надеемся, он стал удобнее.
Некоторое время будет идти процесс тестирования, и возможны технические неточности. Просим заказ считать действительным исключительно после подтверждения менеджером по телефону.
Приносим извинения за эти временные неудобства.
Закрыть