Parfums de Marly

Parfums de Marly представляє чемпіона серед ароматів, Byerley

  Відомий парфумер, Parfums de Marly, створив ще один великий аромат, який віддає данину історії величного коня. Останній витвір бренду, Byerley, було названо на честь одного з трьох перших жеребців, які стали засновниками сучасного чистокровного бігового коня. Згідно з легендою, темно-коричневий жеребець народився під час грози; він не боявся звуків канонади і стрілянини, і завдяки цьому став грізним військовим конем. Розробити цей пам’ятний аромат, який має серце, було нелегким завданням, але не було кращого натхнення, ніж видатний характер могутнього коня Byerley, який зіграв визначну роль у європейській історії. Верхні ноти Byerley — бергамот і кардамон — плавно переходять в більш чуттєву комбінацію деревних нот. В цілому божественне поєднання нот створює багатий, елегантний і тривалий почерк. Завдяки останньому поповненню колекції Parfums de Marly продовжує створювати вічні монументи найчудеснішим створінням в цьому світі. Сімейство: деревні Верхні ноти: бергамот, кардамон Середні ноти: кедр, гваякове дерево Базові ноти: ветівер з острова Ява, бальзам Парфумер: Yasnn Vasnier http://parfumburo.ua/uk/parfyumeriya/byerley.html  
Вверх

Поиск на WWW.PARFUMBURO.UA

Login

Create an account

Ваши личные данные будут использоваться для упрощения вашей работы с сайтом, управления доступом к вашей учётной записи и для других целей, описанных в нашей политика конфиденциальности.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Корзина (0)

Уважаемый̆ гость!
Мы обновили сайт и, надеемся, он стал удобнее.
Некоторое время будет идти процесс тестирования, и возможны технические неточности. Просим заказ считать действительным исключительно после подтверждения менеджером по телефону.
Приносим извинения за эти временные неудобства.
Закрыть