Perris

Perris збільшив концентрацію композицій на 50%

  Щоб створити Чорну колекцію Perris Monte Carlo, розробники глибоко досліджували найкраще світове парфумерне сировину. В результаті вони представили аромати найвищої якості, які оцінила вся індустрія краси. При підготовці кожна формула кілька разів аналізувалася і обмірковувалася, щоб отримати унікальний рівень ольфакторної майстерності. Парфумери бренду збільшили концентрацію композиції більше ніж на 50%, оскільки не залишили без уваги вторинну сировину, яка хоч і не є ключовим інгредієнтом, але створює тонкі нюанси, що відрізняють отриманий продукт від парфумованих вод. Є думка, що отриманим екстрактам характерна більш агресивна натура. Насправді, на відміну від екстракту, парфумована вода має велику концентрацію алкоголю, що робить всю композицію летючою, що призводить до потужності верхніх нот. В екстрактах алкоголю менше, тому інгредієнти збалансовані і краще гармонують один з іншим. Висока концентрація аромату забезпечує більшу тривалість і стійкість аромату з самого першого моменту.
Вверх

Поиск на WWW.PARFUMBURO.UA

Login

Create an account

Ваши личные данные будут использоваться для упрощения вашей работы с сайтом, управления доступом к вашей учётной записи и для других целей, описанных в нашей политика конфиденциальности.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Корзина (0)

Уважаемый̆ гость!
Мы обновили сайт и, надеемся, он стал удобнее.
Некоторое время будет идти процесс тестирования, и возможны технические неточности. Просим заказ считать действительным исключительно после подтверждения менеджером по телефону.
Приносим извинения за эти временные неудобства.
Закрыть