Шановний гість, ціни і замовлення на сайті вважаються дійсними тільки після підтвердження менеджером компанії.
Головна Блог Спосіб життя Перша власна колекція нішових ароматів від parfum büro

Перша власна колекція нішових ароматів від parfum büro

Спосіб життя

Аромат як інструмент …

Аромат як спосіб …

Fragrance as a Means…

Дмитро Слесарєв, засновник parfum büro, крієйтор колекції ароматів parfum büro:

«Ольфакторне сприйняття є одним із найбільш важливих джерел обміну інформацією та способів комунікації. Руками парфумера створюється надпотужна, але надзвичайно делікатна зброя ефективного впливу на оточуючих. М-колекції від parfum büro навчать вас вміло користуватися нею та досягати власних як романтичних, так і прагматичних цілей».

Лінійка ароматів містить дві колекції з незвичними для ольфакторного світу концепціями:

M1 – MOOD collection Наш настрій може бути будь-який: веселий, піднесений, ліричний, грайливий, сумний, тривожний, поетичний, задумливий, жартівливий, урочистий… Палітра парфумерної композиції здатна точно передати усі найтонші відтінки та нюанси стану душі, і не тільки відтворити настрій, але й створити його собі та оточуючим.

M2 – MESSAGE collection Як звичний смайлик яскраво передає емоційне забарвлення, так і за допомогою аромату можна зробити офіційне оголошення, анонсувати подію, просто посміхнутися, і навіть зізнатися у коханні…;) Майстерність ольфакторної техніки дає можливість сформулювати та відправити повідомлення з чітко вираженим смисловим наповненням.

Проект parfum büro до цього часу був відомий поціновувачам як експерт високої парфумерії в Україні, що увібрав декілька складових у своєму портфоліо – дистрибуцію нішових ароматів від провідних європейських брендів та роль амбасадору високої парфумерії в Україні. Маючи великий досвід співпраці з італійськими та французькими парфумерними брендами, досконало вивчивши вподобання української аудиторії, засновник проекту – Дмитро Слесарєв, створив свою лінійку ароматів, залучивши італійського парфумера Maurizio Cerizza.

Так з’явився новий бренд нішової парфумерії parfum büro – з українською душею та італійською майстерністю.


Поділитись:

19 Січня, 2023

наступна запись

МОЇ НОВІ ІСТОРІЇ

Вгору

КОШИК 0