Atelier Cologne

Подвійна радість від Atelier Cologne

1 2 3 4
«Кожен з наших ароматів розповідає свою унікальну історію» Крістоф Сервейзел, співвласник бренду Atelier Cologne У липні французький бренд Atelier Cologne представив одразу дві новинки: Jasmin Angélique і Oud Saphir. У першому, головну роль творці марки Сільвія Гантер і Крістоф Сервейзел присвятили квітці жасмину, оточеній нотами лимона, гальбанума, фіги, білої амбри і бобів тонка. Парфуми Jasmin Angélique розповідають про особливий момент чоловіка, який готує сюрприз і робить пропозицію своїй коханій в саду під супровід пахощів квітів. У той же час, Oud Saphir — це виклик, відмова грати за чиїмись правилами. Це історія принцеси, яка змінила своє життя і вибрала обранця, з яким вона готова провести все життя. У цьому ароматі дорогоцінна нота уда перемішується з яскравим акордом з калабрійського бергамота, рожевого перцю, листя фіалки, шкіри і ванілі. Презентація проходила в одному з паризьких бутіків Atelier Cologne, який знаходиться в самому центрі міста на вулиці Сан-Флорентин. Кожна деталь декору нагадувала гостям про історії, пов’язані з новими ароматами, наприклад, на вінтажних скринях були розкладені старовинні книги і чорно-білі фотографії, розкидані штучні камені-сапфіри, а в центрі магазину стояли дерева, виконані з квітів жасмину, на гілках яких висіли нові парфуми схожі на дозрілі плоди. Випуск новинок в Україні планується восени 2015 року.  
Вверх

Поиск на WWW.PARFUMBURO.UA

Login

Create an account

Ваши личные данные будут использоваться для упрощения вашей работы с сайтом, управления доступом к вашей учётной записи и для других целей, описанных в нашей политика конфиденциальности.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Корзина (0)

Уважаемый̆ гость!
Мы обновили сайт и, надеемся, он стал удобнее.
Некоторое время будет идти процесс тестирования, и возможны технические неточности. Просим заказ считать действительным исключительно после подтверждения менеджером по телефону.
Приносим извинения за эти временные неудобства.
Закрыть