Бренди

Preview виставки дизайн-студії Bob Basset в Галереї parfum büro (фоторепортаж)

26 січня у Галереї parfum büro відбувся preview ПЕРШОЇ персональної виставки всесвітньо відомої дизайн-студії Bob Basset. Такої кількості гостей Галерея давно не приймала! Поціновувачів творчості Bob Basset і високої парфумерії виявилося рекордно багато, і ми впевнені, що це ще не межа. Адже експозиція відкрита для вільного входу до 26 лютого 2017р. Кілька слів про вечір. Незважаючи на мороз на вулиці, в Галереї було спекотно. Чи то через prosecco, то чи через емоцій, які переповнювали гостей при знайомстві з роботами студії. 20 дивовижних створінь з майстерні Bob Basset і приватних колекцій постали в неповторному оточенні нішевих ароматів. Вогню додав BUTOH performance, розпаливши навіть тих, хто тільки встиг переступити поріг Галереї. Дивімося фотозвіт і насолоджуймося. Запрошуємо відвідати виставку дизайн-студії Bob Basset в Галереї parfum büro. Експозиція відкрита до 26 лютого 2017р. Київ, вул. Кожум’яцкая, 18, арт-квартал Воздвиженка з 11:00 до 20:00 044 33 88 000
Вверх

Поиск на WWW.PARFUMBURO.UA

Login

Create an account

Ваши личные данные будут использоваться для упрощения вашей работы с сайтом, управления доступом к вашей учётной записи и для других целей, описанных в нашей политика конфиденциальности.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Корзина (0)

Уважаемый̆ гость!
Мы обновили сайт и, надеемся, он стал удобнее.
Некоторое время будет идти процесс тестирования, и возможны технические неточности. Просим заказ считать действительным исключительно после подтверждения менеджером по телефону.
Приносим извинения за эти временные неудобства.
Закрыть