Новини

Професія: Ніс. Сесиль Зарокян.

… Якщо ми говоримо про аромати, однозначно, необхідно враховувати емоції. Вітаю! Привіт, Дмитро. Привіт, парфюмбюро! Привіт, Україно! Бажаю вам всього найкращого в майбутньому. Сподіваюся, одного разу буду мати задоволення відвідати Україну. Хочу навести приклад роботи для Laboratorio Olfattivo, я думаю, Ви бачили цей малюнок Роберто з образом короля-хіппі, ця замальовка дуже надихнула на створення аромату, це було частиною вимог до створення аромату Patchouliful. Історія з Jovoy Private Label була зовсім інша. Замислювався східний, дуже харизматичний аромат, деревний, дуже потужний. …… .. Треба завжди вписатися у «всесвіт бренду». …. …. Мені доводиться перекладати слова, образи, квіти, матеріали — все, що допомагає отримати натхнення. А потім я роблю інтерпретацію всього цього за допомогою інгредієнтів. Треба добре знати хімію, тому що важливо розбиратися у всіх незвичайних хімічних реакціях. ………… Але, звичайно, якщо ви думаєте лише про хімію і молекули, не відбудеться ніякої алхімії та чаклунства. Якщо думати тільки про те, як скласти докупи молекули, нічого не вийде. Необхідно передавати емоції людям. Думаю, що парфумер повинен поєднувати в собі ці обидві якості. … Нові аромати з’являються кожні два-три місяці. Думаю, люди шукають щось нове, цікаве, щось, чого ніколи не пробували. ……… Або хочуть підібрати щось, що дійсно підходить саме їм. …. Ми дбайливо ставимося до того, що всередині флакона, можемо знайти певний компроміс. …… Всі можуть щось починати. Але чи будете ви існувати роками після запуску нового аромату? … .. Люди все це розуміють, і їхній вердикт буде неупередженим. ……… ………… Людям цікаво, що ж знаходиться усередині флакона. І звичайно, все разом — упаковка, флакон — впливає на вибір. Але, думаю, що перше, я сподіваюся, що не помиляюся, — це сам аромат, як він пахне. І якщо покупець скаже «Вау! Я хочу саме його»- це саме те, чого ви прагнули досягти.  
Вверх

Поиск на WWW.PARFUMBURO.UA

Login

Create an account

Ваши личные данные будут использоваться для упрощения вашей работы с сайтом, управления доступом к вашей учётной записи и для других целей, описанных в нашей политика конфиденциальности.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Корзина (0)

Уважаемый̆ гость!
Мы обновили сайт и, надеемся, он стал удобнее.
Некоторое время будет идти процесс тестирования, и возможны технические неточности. Просим заказ считать действительным исключительно после подтверждения менеджером по телефону.
Приносим извинения за эти временные неудобства.
Закрыть