Parfums de Marly

SEDBURY

Аромат Sedbury створений на честь кращого представника королівських скакунів часів Людовика XV. Кінь Sedbury відрізнявся вишуканою красою форм і благородством. Parfums de Marly Sedbury підкреслює у своїй композиції розкіш, бездоганність, енергію, пристрасть і чуттєвість, поєднуючи в композиції ніжність і зухвалість одночасно. Фруктові і квіткові акценти переплітаються з східними базовими нотами. Аромат норовливий і в той же час зворушливий. Сімейство: Фруктові, квіткові, східні Верхні ноти: мандарин, бергамот, шавлія мускатний, лаванда Orpur * Середні ноти: тубероза індійська, жасмин екзотичний, ірис Базові ноти: ваніль, амбра, сандал, бензоїн, пачулі, ветівер Парфумер: Francis Deleamont * ORPUR означає самі високоякісні і натуральні інгредієнти, відібрані парфумерами. ORPUR — це вищий ступінь ексклюзивності і натуральності. ORPUR також означає особливість походження і чистоту, оскільки кожен інгредієнт ORPUR видобувається в конкретному регіоні, в точно визначений час і очищається від сторонніх домішок.  
Вверх

Поиск на WWW.PARFUMBURO.UA

Login

Create an account

Ваши личные данные будут использоваться для упрощения вашей работы с сайтом, управления доступом к вашей учётной записи и для других целей, описанных в нашей политика конфиденциальности.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Корзина (0)

Уважаемый̆ гость!
Мы обновили сайт и, надеемся, он стал удобнее.
Некоторое время будет идти процесс тестирования, и возможны технические неточности. Просим заказ считать действительным исключительно после подтверждения менеджером по телефону.
Приносим извинения за эти временные неудобства.
Закрыть