Houbigant

Секрет вишуканих ароматів від Houbigant

9_1 9_2 9_3 9_4 9_5 9_6 9_7
Вишукана сировина — секрет прекрасних духів. Ірис — це аристократична квітка, одна з найрозкішніших у парфумерії. Катерина Медічі зробила її знаменитою у 16 столітті, і з тих пір Ірис використовується в парфумерній композиції, а також для ароматизації рукавичок і пудри.   Iris des Champs — свіжа квіткова ольфакторна інтерпретація ірису, жіночного і надзвичайно красивого. Початок аромату відкривається ароматом бергамоту і троянди, немов свіжість ранкової роси в перші дні весни. Захоплююче і чуттєве серце розкриває букет ірису, жасмину, іланг-ілангу і конвалії. У завершенні, аромат створює бархатистий і чуттєвий відтінок спокусливою ваніллю, зачаровує сандаловим деревом, що закутує мускусом і амброю. Сімейство: квіткові, мускусні, деревні Верхні ноти: бергамот, конвалія, рожевий перець Середні ноти: олія Іриса, абсолю троянди, абсолю жасмина, іланг-іланг Базові ноти: сандалове дерево, амбра, ваніль, мускус Парфумер: Mathieu Nardin  
Вверх

Поиск на WWW.PARFUMBURO.UA

Login

Create an account

Ваши личные данные будут использоваться для упрощения вашей работы с сайтом, управления доступом к вашей учётной записи и для других целей, описанных в нашей политика конфиденциальности.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Корзина (0)

Уважаемый̆ гость!
Мы обновили сайт и, надеемся, он стал удобнее.
Некоторое время будет идти процесс тестирования, и возможны технические неточности. Просим заказ считать действительным исключительно после подтверждения менеджером по телефону.
Приносим извинения за эти временные неудобства.
Закрыть