Новини

Silver Iris

«Жінка з такою вражаючою красою і блискучою життєздатністю отримала обожнювання оточуючих людей. Тим не менше, ніхто не знав, що їй довелося пережити. З її диким духом, вона була жорсткіше, сильніше, ніж метал, і ніколи не оглядалася назад. Коли вона познайомилася з ним, в перший раз в житті, вона змогла зупинитися. Можливо, вона знайшла чоловіка «Абсолю» ». Сімейство: фруктово-квіткові, амброві Верхні ноти: мандарини з Італії, рожевий перець з Китаю, чорна смородина з Бургундії Середні ноти: листя фіалки з Грасса, ірис Pallida з Тоскани, мімоза з Грасса Базові ноти: пачулі з Індонезії, біла амбра, боби тонка з Бразилії Парфумер: Jérome Epinette • Шкіряна кришка ручної роботи • Зйомний пульверизатор дозволяє використовувати флакон як спрей так і сплеш. • Флакон покритий справжнім сріблом.   http://parfumburo.ua/uk/parfyumeriya/silver-iris.html
Вверх

Поиск на WWW.PARFUMBURO.UA

Login

Create an account

Ваши личные данные будут использоваться для упрощения вашей работы с сайтом, управления доступом к вашей учётной записи и для других целей, описанных в нашей политика конфиденциальности.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Корзина (0)

Уважаемый̆ гость!
Мы обновили сайт и, надеемся, он стал удобнее.
Некоторое время будет идти процесс тестирования, и возможны технические неточности. Просим заказ считать действительным исключительно после подтверждения менеджером по телефону.
Приносим извинения за эти временные неудобства.
Закрыть