Jovoy

Таємниці спокуси в паризькому бутіку Jovoy Paris

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
Багато хто з нас мріють володіти запахом з чарівною силою притяжіння, а парфумери, у свою чергу, в усі часи прагнули створити такий ароматний абсолют. «Напевно, якби існував такий запах, довелося б створити для нього протиотруту», — поділився своєю думкою Франсуа Ена, власник мультибрендового магазину нішевої парфумерії Jovoy Paris, на майстер-класі в Парижі. Завдяки parfum büro 18 липня учасникам програми STUDIO PARISIEN DES ARTS ET DE LA MODE випала унікальна можливість познайомитися з Франсуа і послухати захоплюючу розповідь на тему сексуальної сили парфумерних інгредієнтів і їх мінливої історії. Так, чи знали ви, що запах пачулі, що асоціювався з розкішшю на початку XIX століття за рахунок моди на кашемірові шалі, привезених в листках індійської рослини, вже до кінця століття носив погану славу? А інгредієнти тваринного походження — мускус, амбра і цібетін, які обожнювала Жозефіна, дружина Наполеона, пізніше перейшли до куртизанок і були витіснені більш благородними квітковими інгредієнтами, такими як, лаванда, фіалка або тубероза? Одного секретного інгредієнта не існує! Тому, головне — пам’ятати, що при виборі аромату потрібно повністю прислухатися і довіряти тільки своїм смаком. І, безумовно, застосовувати маленькі хитрощі. Приміром, при використанні парфумів керуйтеся технікою танцівниць кабаре: наносите їх в місця, призначені для поцілунків, зокрема, на зап’ястя, шию і вигини рук і ніг.
Вверх

Поиск на WWW.PARFUMBURO.UA

Login

Create an account

Ваши личные данные будут использоваться для упрощения вашей работы с сайтом, управления доступом к вашей учётной записи и для других целей, описанных в нашей политика конфиденциальности.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Корзина (0)

Уважаемый̆ гость!
Мы обновили сайт и, надеемся, он стал удобнее.
Некоторое время будет идти процесс тестирования, и возможны технические неточности. Просим заказ считать действительным исключительно после подтверждения менеджером по телефону.
Приносим извинения за эти временные неудобства.
Закрыть