Конкурси

Вікторина # parfumburo1year

Друзі, команда parfum büro щиро вірить, що за рік нашої діяльності ми змогли привнести часточку мистецтва високої парфумерії у Ваше життя і розкрили деякі секрети всесвітньо відомих брендів. У свій день народження проект parfum büro не залишає любителів нішевої парфумерії без подарунків. Ми запрошуємо всіх бажаючих пройти наступний тест на знання специфіки брендів з нашої парфумерної колекції. Перші переможці будуть на безкоштовній основі запрошені на Олфактивний практикум від незалежного французького парфумера Сесіль Зарокян, який відбудеться 2 грудня о 19 годині в Галереї parfum büro. Бажаємо успіху і сподіваємося зустрітися вже зовсім скоро! Друзі! Конкурс завершено, але Ви можете дізнатися правильні відповіді на запитання вікторини.
Вверх

Поиск на WWW.PARFUMBURO.UA

Login

Create an account

Ваши личные данные будут использоваться для упрощения вашей работы с сайтом, управления доступом к вашей учётной записи и для других целей, описанных в нашей политика конфиденциальности.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Корзина (0)

Уважаемый̆ гость!
Мы обновили сайт и, надеемся, он стал удобнее.
Некоторое время будет идти процесс тестирования, и возможны технические неточности. Просим заказ считать действительным исключительно после подтверждения менеджером по телефону.
Приносим извинения за эти временные неудобства.
Закрыть