PINEIDER

Вишукана новинка від PINEIDER в parfum büro

GIGLIO DI FIRENZE від PINEIDER — новий елегантний аромат в колекції parfum büro, що розкривається поступово, але зачаровує навіки. У ньому зустрілися величні цитрусові ноти бергамота і жовтого мандарина, що збагатилися зеленими і пряними нотами аїру і неролі. Мелодія квіткового серця посилена лілією з Флоренції, закруглена оригінальним союзом квітів апельсина і геліотропа. Ноти основи створюють прекрасну алхімію пачулі, мускусу і кедрового дерева, доповнену мазком мадагаскарської ванілі. Аромат розповідає легку прекрасну історію, яку хочеться слухати і слухати… o-39034
Вверх

Поиск на WWW.PARFUMBURO.UA

Login

Create an account

Ваши личные данные будут использоваться для упрощения вашей работы с сайтом, управления доступом к вашей учётной записи и для других целей, описанных в нашей политика конфиденциальности.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Корзина (0)

Уважаемый̆ гость!
Мы обновили сайт и, надеемся, он стал удобнее.
Некоторое время будет идти процесс тестирования, и возможны технические неточности. Просим заказ считать действительным исключительно после подтверждения менеджером по телефону.
Приносим извинения за эти временные неудобства.
Закрыть