Новини

Висока парфумерія як мистецтво

Друзі! З 5 грудня 2015 в нашій Галереї відбудеться зміна експозиції. На честь 1-ї річниці проекту parfum büro ми навмисне вирішили зробити її виключно олфактивною, без будь-яких колаборацій на цей раз … Вона називається «Висока парфумерія як мистецтво» і складається з 253-х експонатів. Вперше в одному місці вам надається можливість познайомитися з композиціями наших повних колекцій: Atelier Cologne Etat Libre d’Orange Evody Parfums Histoires de Parfums Houbigant Hugh Parsons I love New York by Bond №9 Jovoy Paris Laboratorio Olfattivo Miller et Bertaux Parfums De Marly Parfums d’Orsay Perris Monte Carlo Teo Cabanel The Different Company У прем’єрному залі Галереї будуть представлені два нових для України бренди: Jeroboam (Франція) і Pineider (Італія). Jeroboam — новий парфумерний всесіт Франсуа Ена, засновника ароматів і бутіка Jovoy і парфумера Ваніни Мураксьоль: «Це було не більше ніж творче ольфакторне дослідження, гра між Ваніною і мною, які привели до народження абсолютно нового бренду». Pineider — вінтажний бренд з Італії, створений 240 років тому, удосконалюючи техніку ювелірів епохи Відродження, спеціалізувався на унікальних канцелярських виробах, з розкішними ексклюзивними гравіюваннями. Ароматна колекція Pineider втілює дух і філософію творця бренду. Це шедеври, укладені у флакони. Ми впевнені, що наша тонко і старанно підібрана колекція дозволить парфумерним гурманам знайти своє особливе унікальне звучання. Час роботи виставки з 11:00 до 20:00, понеділок — вихідний.  
Вверх

Поиск на WWW.PARFUMBURO.UA

Login

Create an account

Ваши личные данные будут использоваться для упрощения вашей работы с сайтом, управления доступом к вашей учётной записи и для других целей, описанных в нашей политика конфиденциальности.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Корзина (0)

Уважаемый̆ гость!
Мы обновили сайт и, надеемся, он стал удобнее.
Некоторое время будет идти процесс тестирования, и возможны технические неточности. Просим заказ считать действительным исключительно после подтверждения менеджером по телефону.
Приносим извинения за эти временные неудобства.
Закрыть