Jeroboam

ВОНА. ГЛАВА 1

parfum büro (Київ) та Jeroboam (Paris) раді повідомити, що вийшла перша частина фільму, присвяченого аромату ВОНА. ВОНА – це ольфакторний експеримент, який придумали Дмитро Слєсарєв, засновник  parfum büro та Франсуа Эна (François Henin), криейтор французького бренду нішової парфумерії Jeroboam. Цим експериментом вони хочуть через аромат створити портрет української жінки, який врахує всі її якості та характеристики. Такого роду проект вперше проводиться для української аудиторії. Проект розпочався 13 квітня 2017р. На першому етапі велись опитування чоловіків та жінок різного віку, професій, переконань і прагнень. Результати опитувань стануть основою для подальшого ольфакторного пошуку французьких парфумерів дому Jeroboam. Відповіді допоможуть їм збагнути суть сучасної української жінки, її визначальні риси та джерело її натхнення. Крім опитування, команда parfum büro веде відеозапис всього творчого процесу – збір інформації, суперечки та дискусії робочих груп, спостереження за парфумерами. З цього матеріалу в результаті з’явиться фільм про те, як створювався аромат. На сьогодні готова перша Глава майбутньої кінокартини. І ми пропонуємо Вам ознайомитися з нею
Вверх

Поиск на WWW.PARFUMBURO.UA

Login

Create an account

Ваши личные данные будут использоваться для упрощения вашей работы с сайтом, управления доступом к вашей учётной записи и для других целей, описанных в нашей политика конфиденциальности.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Корзина (0)

Уважаемый̆ гость!
Мы обновили сайт и, надеемся, он стал удобнее.
Некоторое время будет идти процесс тестирования, и возможны технические неточности. Просим заказ считать действительным исключительно после подтверждения менеджером по телефону.
Приносим извинения за эти временные неудобства.
Закрыть