Новини

Значимі аромати не потребують великих флаконів. JEROBOAM.

На початку було ORIGINO («початок» мовою есперанто). Дітище незалежного парфумера Ваніни Мураколь, ORIGINO є основою, створеною з коктейлю із мускусу. Цей «згусток мускусу», сконцентрований в екстракті, символізує новий початок. Для Франсуа Ена, засновника ароматів і бутіка Jovoy, це основа для створення нового ольфакторного всесвіту: «Це було не більше ніж творче ольфакторне дослідження, гра між Ваніною і мною, які привели до народження абсолютно нового бренду». Частинки пазла дуже швидко склалися разом, спочатку це нагадувало гру слів, свого роду рекламні слогани. ЗНАЧИМІ АРОМАТИ НЕ ПОТРЕБУЮТЬ ВЕЛИКИХ ФЛАКОНІВ Флакон 30 мл названий на честь шестилітрової пляшки, Jeroboam втілює в собі контраст, який так любить Франсуа Ена. ORIGINO і чотири інших аромати, які з’явилися під натхненням від першого, дуже індивідуальні й інтенсивні, їм знадобився флакон, який би відповідав цьому проекту. Назва прийшла сама собою. Вона просто ідеально підходила. АРОМАТ — ЦЕ ЗБРОЯ ДЛЯ ТИХ, ХТО ЗНАЄ, ЯК НЕЮ КОРИСТУВАТИСЯ Для Франсуа Ена рішення представити аромат в його первозданному вигляді прийшло саме собою. У екстракті є щось благородне: він з яскраво вираженим індивідуальним характером і залишає незабутнє враження на своєму шляху. Така концентрація аромату ідеальна для тих, у кого кокетлива, провокативна сутність і сильний характер, оскільки саме вони розуміють, що аромат може служити зброєю. ПАРФУМЕРНІ ЕКСТРАКТИ ДЛЯ МІСЬКИХ КОЧІВНИКІВ Навіть за умови, що величезна кількість ароматів мають мускусну основу, ORIGINO і бренд Jeroboam були створені, щоб стати універсальними. Саме тому не можна було не назвати аромати Jeroboam — словом, взятим з есперанто — мови, винайденої в кінці 19-го сторіччя з метою створення універсальної мови. З одного боку, маленький флакон є ідеальним щоденним аксесуаром для міських кочівників, в яких ми всі перетворилися, з іншого боку, самі парфумери є Lingvo Internacia (міжнародна мова) в мові спокушання. Вони нагадують нам, що іноді аромат має безмежну перевагу над словами. ЙОГО ЗМІСТ ЗРОЗУМІЛИЙ, JEROBOAM НАРОДЖЕНИЙ
Вверх

Поиск на WWW.PARFUMBURO.UA

Login

Create an account

Ваши личные данные будут использоваться для упрощения вашей работы с сайтом, управления доступом к вашей учётной записи и для других целей, описанных в нашей политика конфиденциальности.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Корзина (0)

Уважаемый̆ гость!
Мы обновили сайт и, надеемся, он стал удобнее.
Некоторое время будет идти процесс тестирования, и возможны технические неточности. Просим заказ считать действительным исключительно после подтверждения менеджером по телефону.
Приносим извинения за эти временные неудобства.
Закрыть